Автор Тема: Облік споживання електроенергії  (Прочитано 5163 раз)

Оффлайн Лариса

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 3
  • Карма 1
 Інформація

        В зв`язку зі зміною тарифів та враховуючи побажання садоводів, в неділю 30.08.2015р. з 8-00 до 14-00 було проведено знімання показань з контрольних та будинкових  лічильників електроенергії.
Всі користувачі, присутні на момент обліку,  були ознайомлені з показаннями своїх контрольних лічильників на 30.08.2015р. та на 01.04.2015р., а також мали змогу одночасно зафіксувати показання контрольного та будинкового лічильників, щоб надалі мати можливість вирахувати коефіцієнт відповідності  між  показаннями цих лічильників.
В ході перевірки було виявлено 2 непрацюючих контрольних лічильника. Один з них, в той же день, було замінено на працюючий (з фонду Товариства). Враховуючи, що вказаний лічильник знаходився на електроопорі, причиною відмови можна вважати заводський дефект, тому власнику було рекомендовано замінити цей лічильник на більш надійний. Оплата за спожиту електроенергію власникам цих лічильників буде нарахована за показаннями будинкових лічильників.
Хочу відмітити, що у 89 користувачів, контрольні лічильники встановлено  на електроопорах і доступ до них мають лише уповноважені на проведення обліку особи зі спеціальним спорядженням. Лише у 3-х  користувачів контрольні лічильники встановлено на будівлях, що завдає незручностей при зніманні показань за відсутності господарів, а також  може послужити грунтом для підозр у втручанні в роботу приладу обліку, особливо, якщо такий лічильник вийде з ладу.
Необхідно зазначити, що встановлення контрольних лічильників на електроопори значно знизило можливості необлікованого споживання, а також  покращило облік спожитої електроенергії   (завдяки тому, що  знімання показань наразі не залежить від присутності або відсутності користувачів,  за виключенням вул. Південної, де електроопори з лічильниками опинились за зачиненими хвіртками посеред садів та городів).
Враховуючи вищенаведене пропоную правлінню СТ «Джерело» прийняти рішення про забезпечення членами  ГО СТ «Джерело»  безперешкодного доступу до приладів обліку електроенергії  та безпечної роботи обліковців.
Наприкінці вересня 2015р. були замінені непрацюючі світильники зовнішнього освітлення, а для більш ефективного обліку спожитою Товариством електроенергії, було встановлено лічильник для окремого обліку електроенергії, витраченої на зовнішнє освітлення.
   Хочу нагадати, що члени СТ «Джерело» несуть колективну відповідальність перед постачальником електроенергії, тому всі розрахунки Товариства з РЕС проводяться своєчасно та в повному обсязі  за тарифами, діючими на момент оплати, незважаючи на існування заборгованостей  у деяких  членів Товариства. Враховуючи вищенаведене, сплата боргів за спожиту електроенергію окремими споживачами проводиться за тарифами, діючими на момент оплати (а не на момент утворення боргу).

Голова СТ «Джерело»                                                           Панасюк С.В.