Автор Тема: Чи є у нас батоги?  (Прочитано 3790 раз)

Оффлайн Paul_T

• Участник
  • **
  • Карма 166
  • Випадковий перехожий
  • Массив: Слава
Чи є у нас батоги?
« Opened 02 Апрель 2016, 20:16:26 »
Про пряники будемо говорити в іншій темі. :girl_devil:

Чи є у нас на форумі якась система покарань? Наприклад, про клонів там вже щось проскакувало нещодавно. І ще нещодавно тут завівся один любитель "попуряризувати", судячи з усього, свою улюблену групу і тому через пост всовує посилання на ютуб з її піснями. Якби ще посилання були в тему чи на пісні різних груп у тему поста, а так - тупо накрутка лічильника кліпам. Ще й гурт сумнівної якості. Вважаю, за таке теж треба давати по руках. От тільки чи є чим?

Оффлайн Hisson4eg

• Администратор
  • Участник
  • *
  • Карма 137
  • Пум-пурум
  • Массив: Дружба
Re: Чи є у нас батоги?
« Ответ #1 02 Апрель 2016, 21:05:21 »
можна вiдправити в баню  :)

Оффлайн Paul_T

• Участник
  • **
  • Карма 166
  • Випадковий перехожий
« Ответ #2 08 Апрель 2016, 01:59:25 »
Я б це відніс вже до категорії "гільйотина". А хочеться просто попередити для початку. Але так, щоб іншим було видно і зрозуміло за що.

Оффлайн ko6akkk

• Участник
  • **
  • Карма 15
  • Лень - двигатель прогресса
  • Массив: таки Дружба
« Ответ #3 10 Апрель 2016, 16:45:49 »
Очень актуальный и своевременный вопрос, гл.ув. Paul_T  создал пост на злобу дня!  :(
Но вот только "пытання" - на форуме 6 гостей. 2 пользователя (максимум за день 27 пользователей) - кто кого банить будет, Гугльбот Яндексбота, или наоборот? Не самая хорошая идея для развития сайта... И зачем гл.ув. Paul_T  к банхаммеру рвется, моот, обидел кто дома али на работе?:crazy:
А по теме поста вот:
- создание клонов могу понять (хоть ни разу и не оправдываю) на сайтах купи/продай либо игровых, кто здесь  создал -  напишите в личку, плиз, если не трудно, эачем??? (интересуюсь для общего развития)
- о музыке и болтовне - можно создать тему типа "курилка", "беседка", не учитывать там количество сообщений, дабы гл. ув. Paul_T  пребывал в блаженном состоянии духа по поводу количества сообщений (репутации), и дать ему под личную ответственность подраздел "музыка" - и нас доброму и вечному научит, как специалист, окончивший консерваторию, и отрицательную энергию в мирное русло направит... :blush:
За сим - откланиваюсь, только что с Ровжей прибыл на положительной ноте, чего и всем желаю  :biggrin:

Оффлайн Paul_T

• Участник
  • **
  • Карма 166
  • Випадковий перехожий
« Ответ #4 11 Апрель 2016, 03:15:54 »
Я не рвуся до банхамера, мені просто остогидла реклама в будь-якому вигляді. Он вже чергове "чудо" вилізло з шістьма постами і фоткою туфлів на шпильках. Мабуть, кротів пришпилювати чи що...
А музику я люблю. Гарну практично всю. Але нікого тому вчити не буду. Бо ми й самі "консерваторієв нє кончалі". :blum3:

Оффлайн Paul_T

• Участник
  • **
  • Карма 166
  • Випадковий перехожий
« Ответ #5 04 Ноябрь 2019, 21:53:57 »
Схоже, скоро нас завалять спамери... Одне "диво" оно вже мало не кожне повідомлення коментує порожніми балачками. Будемо і далі "піднімати рейтинг"?

Оффлайн ko6akkk

• Участник
  • **
  • Карма 15
  • Лень - двигатель прогресса
  • Массив: таки Дружба
« Ответ #6 12 Ноябрь 2019, 20:34:45 »
Схоже, скоро нас завалять спамери... Одне "диво" оно вже мало не кожне повідомлення коментує порожніми балачками. Будемо і далі "піднімати рейтинг"?
Навіщо?
Сайт фактично є дошкою об"яв, який тут рейтинг, як на мене - інформативно іноді. "Диво" вже не коментує, тут і без рейтингу спам можна викласти, "зрястаралситаки".
І, щоб хоч якась інформативність мого поста була, картинка  :lol:

Оффлайн Paul_T

• Участник
  • **
  • Карма 166
  • Випадковий перехожий
« Ответ #7 15 Ноябрь 2019, 00:15:59 »
Ось якраз сьогодні надибав нове повідомлення щодо продажу систем поливу. Нормальна об'ява, у виділеноу місці - жодних претензій. Хоча у автора всього лише 3 повідомлення.
А для чого писати беззмістовні повідомлення у теми, де не було оновлення дуже давно?

Оффлайн Диод

• Администратор
  • Участник
  • *
  • Карма 678
« Ответ #8 15 Ноябрь 2019, 10:11:50 »
Облік відвідувачів лікується на зараз, а не за добу. Тому не так все погано. Та й не проблема це, мала відвідуваність. Сайт має суто інформаційну мету, а не комерційну.
Є ФБ вайбер. Про спам інформуйте мене, будемо рубати хвости.
Ровжи - как много в этом слове для сердца дачника слилось!)